Зворотній зв'язок
гривня грн
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 14:00
НД: ВИХІДНИЙ
Каталог товарів

Політика конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

·         1.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

·         1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту.

·         1.3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.

·         1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

·         2.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації сайту.

·         2.2. Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті.

3. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

·         3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати в цілях:

·         3.1.1. Ідентифікації Користувача для оформлення замовлення.

·         3.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.

·         3.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання Сайту, надання послуг, обробка запитів та заявок від Користувача.

·         3.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

·         3.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

·         3.1.6. Повідомлення Користувача Сайту про стан Замовлення.

·         3.1.7. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням Сайту.

·         3.1.8. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів сайту.

·         3.1.9. Здійснення рекламної діяльності з дозволу Користувача.

·         3.1.10. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів з метою отримання продуктів, оновлень та послуг.

4. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

·         4.1. Користувач зобов'язаний:

·         4.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.

·         4.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни даної інформації.

·         4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

·         4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

·         4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

·         4.2.3. Вживати запобіжні заходи для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті. 4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

·         5.1. Адміністрація сайту, яка не виконала своїх зобов'язань, несе відповідальність за збитки, зазнані Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України.

·         5.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальності, якщо дана конфіденційна інформація:

·         5.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

·         5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

·         5.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

6. Вирішення суперечок

·         6.1. До звернення до суду зі позовом щодо спорів, що виникають із відносин між Користувачем сайту та Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).

·         6.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

·         6.3. За умови недосягнення угоди спір буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

·         6.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем та Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

·         7.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.

·         7.2. Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики

826288817